26.5. (nedeľa) – CT Okolo Oravskej Magury

Tak ako predošlé posledné roky aj tento rok v nedeľu 26.mája 2019 sa stretneme na autobusovom nástupišti v Nižnej o 9,00 hod. (počkáme na účastníkov z D.Kubína, ktorí prídu vlakom s príchodom do Nižnej o 8,59 hod.) a spoločne vyštartujeme  smerom cez Tvrdošín k priehradnému múru Oravskej priehrady, kde sa počkáme (spoločné foto) a budeme pokračovať každý svojim tempom do Oravskej Lesnej, kde sa po občerstvení v „lesnianskych“ zariadeniach počkáme. Potom budeme pokračovať strmšie do sedla „Hoľa“ (1086 m) a potom zjazdom do Zázrivej. Koniec trasy bude opäť v Párnici na „gazdovstve“ u Janka Chovanca, kde bude pripravené občerstvenie (baraní guláš, káva ….). Tí, ktorí príjmu pozvanie na ukončenie akcie v Párnici, počítajte s „akciou 2,-€“……

Z Párnice je možnosť ísť bicyklom až domov, alebo môžete využiť vlak s odchodom z Párnice o 13,53 hod., o 15,44 hod. alebo 17,44 hod.

Prosíme všetkých, ktorí sa chcú akcie zúčastniť, aby svoju účasť oznámili vedúcemu akcie Kamilovi Klimčíkovi-č.0944489843 do piatku 24.mája, aby sme organizačne mohli zabezpečiť občerstvenie v Párnici pre všetkých účastníkov.