4.-6.10. (štvrtok – sobota) – VIDMO 2018 – 13. ročník Medzinárodnej prehliadky horských a adrenalínových filmov

Tento rok sa 13. ročník Medzinárodnej prehliadky horských a adrenalínových filmov VIDMO 2018 uskutoční v dňoch 4.-6. októbra (štvrtok – sobota) 2018 v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Dolnom Kubíne.
Od štvrtkového rána až do sobotného neskorého večera Vám v priestoroch Mestského kultúrneho strediska na námestí Slobody v Dolnom Kubíne (v 450-sedadlovej divadelnej sále) v rámci 13.VIDMA ponúkneme pestrý filmový a sprievodný program. Návštevníci VIDMA budú môcť, okrem siedmich približne dvojhodinových blokov horských a adrenalínových filmov – pochádzajúcich z Medzinárodného festivalu horských filmov a dobrodružstva Hory a mesto v Bratislave a z Medzinárodného horského festivalu v kanadskom Vancouveri, vidieť autorské výstavy horských a cestopisných fotografií, štyri filmové projekcie pre školy, prezentáciu spoločnosti Zajo, prezentáciu cestovnej kancelárie Sancho Tour a pútavú multimediálnou prezentáciu slovenských extrémnych skialpinistov – hlavných hostí VIDMO 2018: Rastislava a Mira PEŤOVCOV s názvom „Vo svetle a tieni strmých línií“.
Pozrite si programovú tabuľku VIDMO 2018

Viac informácií o blížiacom sa horskom festivale VIDMO 2018 v Dolnom Kubíne nájdete na našej webovej stránke www.vidmofest.sk